'Ofis Senin Ofisinn' Türkiye'nin En Büyük Ofis Kırtasiye Sitesi "500 TL Üzeri Alışverişlerde KARGO BEDAVA" 'Ofis Senin Ofisinn' Türkiye'nin En Büyük Ofis Kırtasiye Sitesi "500 TL Üzeri Alışverişlerde KARGO BEDAVA" 'Ofis Senin Ofisinn' Türkiye'nin En Büyük Ofis Kırtasiye Sitesi "500 TL Üzeri Alışverişlerde KARGO BEDAVA" 'Ofis Senin Ofisinn' Türkiye'nin En Büyük Ofis Kırtasiye Sitesi "500 TL Üzeri Alışverişlerde KARGO BEDAVA"

Gizlilik Sözleşmesi

Ofisinn.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde güvenlik adına en son teknolojiler kullanılmaktadır. Siparişiniz sırasında kullanacağınız kredi kartı bilgileriniz sadece işlem sırasında kullanılr ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Üyelik sırasında sizden istemiş olduğumuz kişisel bilgileriniz "Hyper Text Transfer Protocol Secure" üzerinden gerçekleştirilir. Böylece girdiğiniz bilgiler sadece sizinle Ofisinn.com arasında okunabilecek şekilde şifrelenir.SSL Güvenlik Sertifikası

Ofisinn.com olarak alışverişlerinizin güvenliği adına gerekli tüm tedbirler alınmıştır. SSL güvenlik standartı en yüksek olan EV SSL sertifikasına sahiptir. Bu güvenlik sertifikasına sahip sitelerde yapacağınız tüm işlemler çok sıkı güvenlik prosedürlerinden geçmektedirler.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...