Bebek Oyuncağı (0-24 Ay)

Görünüm:
KS Games Memory Game | Hafıza Oyunu
-43%
Quickview

KS Games Memory Game | Hafıza Oyunu

35,11TL 61,45TL

KS Games Memory Game | Hafıza OyunuOkul öncesi etkinlik arasındaki en eğitici olan hafıza oyunu. Bir yandan çocukları eğlendirirken diğer yandan çocukların konsantrasyon, odaklanma ve idrak yeteneklerinin dolayısıyla hafızalarının gelişmesine yardımcı olur. Yüzeyi ışık yansımalarını önleyecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Çocuklarınızın uzun ..

Maxi Denge Oyunu Silindir Kutu
-43%
Quickview

Maxi Denge Oyunu Silindir Kutu

31,21TL 54,62TL

Maxi Denge Oyunu Silindir Kutu%100 Doğal ahşaptan üretilmektedir. Katkı maddesi içermez. Tamamen yerli üretimdir. Çocuğunuzun el becerilerini ve zihinsel yeteneklerini geliştirin. Avantajları; Mantık yürütme becerilerini geliştirir. El-göz koordinasyonu becerilerini önemli ölçüde gelişimine katkı sağlar. Strateji yeteneği kazandırır. ..

Redka Abaküs Ve İşlem Seti
-28%
Quickview

Redka Abaküs Ve İşlem Seti

46,00TL 63,65TL

Redka Abaküs Ve İşlem SetiMatematik seti % 100 doğal ahşap malzemeden üretilmiştir. Kutu içeriği işlem yapmak amacıyla 3 farklı renkten oluşan 60 adet delikli dairesel ahşap malzeme ve ahşap rakamlar içermektedir. OYUNUN KAZANDIRDIKLARI Elinizdeki ürün çocuğunuzun matematik zekasını geliştirip, çocuğunuza matematiksel işlemleri pratik şekild..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)